Mapa do celów projektowych Mińsk mazowiecki - kilka praktycznych wskazówek

Mapa do celów projektowych Mińsk Mazowiecki – kontakt

Po pierwsze mapa do celów projektowych jest to opracowanie geodezyjne niezbędne do wykonania jakiejkolwiek inwestycji wymagającej uzyskania pozwolenia na budowę. Przede wszystkim zamówienie mapy do celów projektowych dla naszej działki to pierwszy krok, który powinniśmy zrobić z myślą o budowie domu. Co więcej mapę do celów projektowych powinien sporządzić geodeta posiadający odpowiednie uprawnienia zawodowe.

Po drugie treść mapy do celów projektowych, poza elementami stanowiącymi treść mapy zasadniczej powinna zawierać:

– opracowane geodezyjnie linie rozgraniczające tereny o różnym przeznaczeniu, linie zabudowy oraz

– usytuowanie zieleni wysokiej ze wskazaniem pomników przyrody, co więcej

– usytuowanie innych obiektów i szczegółów wskazanych przez projektanta

W chwili obecnej przed rozpoczęciem aktualizacji mapy zasadniczej wykonujemy zgłoszenie pracy geodezyjnej do Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego. Następnie pobieramy materiały, na bazie których można rozpocząć wykonywanie pomiarów geodezyjnych. Efektem wykonanych prac geodezyjnych jest operat techniczny, który jest weryfikowany w Starostwie Powiatowym.

Czas wykonania mapy do celów projektowych w Mińsku Mazowieckim jest stosunkowo krótki i wynosi od 2 do 3 tygodni. Bezspornie czas ten zależy głównie od wydajności Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Cena mapy do celów projektowych w Mińsku Mazowieckim ustalana jest indywidualnie i waha się od 500 zł do ponad 1000 zł. Z całą pewnością cena mapy zależy od wielkości działki oraz lokalizacji nieruchomości jak również stopnia skomplikowania prac geodezyjnych.

Ogólnie rzecz biorąc aby otrzymać wycenę mapy do celów projektowych w Mińsku Mazowieckim jedyne co muszą Państwo zrobić to podać numer działki i miejscowość w jakiej ona się znajduje.

Wykonujemy mapy numeryczne oraz mapy analogowe.

Sprawdź nasze usługi w zakresie sporządzania mapy do celów projektowych.

Zapraszamy do kontaktu w razie wątpliwości doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania. W chwili obecnej oferujemy pełną dyspozycyjność na każdym etapie realizacji zlecenia.

Na zakończenie pragniemy poinformować, że realizujemy również trudne oraz skomplikowane zlecenia.

mapa do celów projektowych Sulejówek
Efektem końcowym może być mapa w formie numerycznej

POZNAJ KLUCZOWE ATUTY NASZEJ FIRMY

DYSPOZYCYJNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE

WIEDZA PRAKTYCZNA

KONKURENCYJNE CENY